s.pageName = document.title; s.prop4 = "Products"; s.prop5 = "Personal Loans"; s.prop6 = "Personal Loans"; s.prop7 = "Expres pujcka"; s.prop8 = "CZ";

Expres půjčka
od 7 % p.a.

Získejte ihned odměnu až 500 Kč za každou splátku

 • Schválení půjčky online do 5 minut
Spočítat splátku

Potřebujete rychle peníze na cokoliv? S naší Expres půjčkou už nemusíte na nic čekat. Půjčka s možností rozložení splátek na delší dobu.

 
 

Jsme jediní, kdo Vás za řádné splácení odmění ihned

Jedině u nás získáte odměnu za řádné splácení každý měsíc a nemusíte čekat, až splatíte celou půjčku. Splácet včas se u nás vyplatí, zpět můžete získat celkově až 60 000 Kč.

Výhody Expres půjčky

 • Zdarma sjednání půjčky online
 • Zdarma vedení úvěru
 • Měsíční odměna za řádné splácení
 • Velmi nízké měsíční splátky
 • Můžete se pojistit pro nenadálé životní situace, spojené s potížemi při splácení
Výše půjčky Měsíční odměna1
20 000 Kč - 99 000 Kč 100 Kč
100 000 Kč - 199 000 Kč 300 Kč
200 000 Kč - 800 000 Kč 500 Kč
 • 1Platí pro úvěry uzavřené do 31.12.2015

Sazba půjčky od 7 % p.a. je pouze informativní hodnotou vypočtenou za předpokladu započtení a promítnutí všech vyplacených odměn za řádné splácení úvěru do výše úrokové sazby.

Reprezentativní příklad:

Výše úvěru 100 000 Kč, 72 splátek, měsíční splátka 2 109 Kč, roční úroková sazba 14,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru 1 295 Kč. RPSN 16,5 %, celková částka splatná spotřebitelem 153 149 Kč, výše měsíčního bonusu za včas uhrazenou splátku 300 Kč. Pokud budou vyplaceny všechny bonusy v celkové výši 21 600 Kč a pokud by jejich hodnota byla zahrnuta do výpočtu, činila by roční úroková sazba 9,1 %, RPSN 10,1 % a celková částka splatná spotřebitelem 131 549 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Na sjednání smlouvy o úvěru není právní nárok. Tato nabídka není závazná.

Výhody Expres půjčky

 • Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit v plné výši nebo i částečně
 • Splátky si můžete rozložit až na 120 měsíců
 • Výhodné úrokové sazby
 • Velmi nízké měsíční splátky

Expres půjčka

Vypůjčit si můžete částku od 20 000 do 800 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti (tip: zažádejte snadno přes internet) následuje ověření uvedených údajů a podpis smlouvy na pobočce GE Money Bank.

Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy.

Zdarma Vám aktivujeme jedinečnou službu Infolimit. Infolimit je služba, která zobrazuje nezávaznou nabídku úvěrových produktů GE Money Bank (Expres půjčka, Kreditní karta, Konsolidace, Flexikredit), ke konkrétnímu klientovi.

Doba splácení, úroky a poplatky

Dobu splácení si můžete rozvrhnout až na 120 měsíců. V závislosti na vaší finanční situaci a preferencích můžete Expres půjčku splácet 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84, 96, 108 a 120 měsíců. Úroková sazba je pevná po celou dobu trvání úvěru.


Způsob splácení

Splácení Expres půjčky probíhá tím nejjednodušším možným způsobem, a to pravidelně přímo z běžného účtu vedeného u GE Money Bank.


Pokud u nás ještě nemáte běžný účet, založíme vám ho před podpisem smlouvy.


Výše splátky je neměnná po celou dobu splácení. Datum splátky si můžete stanovit sami, v průběhu splácení jej můžete i změnit.Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit v plné výši nebo i částečně. (Částečné splacení nelze realizovat v den řádné splátky).

Výhodné pojištění

Pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně si můžete přímo u nás uzavřít výhodné pojištění.

Reprezentativní příklad:

Výše úvěru 100 000 Kč, 72 splátek, měsíční splátka 2 109 Kč, roční úroková sazba 14,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru 1 295 Kč. RPSN 16,5 %, celková částka splatná spotřebitelem 153 149 Kč, výše měsíčního bonusu za včas uhrazenou splátku 300 Kč. Pokud budou vyplaceny všechny bonusy v celkové výši 21 600 Kč a pokud by jejich hodnota byla zahrnuta do výpočtu, činila by roční úroková sazba 9,1 %, RPSN 10,1 % a celková částka splatná spotřebitelem 131 549 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Na sjednání smlouvy o úvěru není právní nárok. Tato nabídka není závazná.

Podmínky pro získání Expres půjčky

O Expres půjčku může zažádat každý, kdo splňuje následující podmínky:

 • Fyzická osoba starší 18 let
 • Trvalé bydliště a kontaktní adresa na území ČR v případě žadatelů občanů ČR, povolení k pobytu na území ČR v případě ostatních žadatelů
 • Trvalý zdroj příjmů (jste-li v zaměstnaneckém poměru, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě)
 • Minimální měsíční příjem 5 000 Kč (či základ daně za předešlý rok alespoň 60 000 Kč)
 • Běžný účet vedený u GE Money Bank - pokud ještě nemáte zřízen běžný účet u nás, rádi Vám jej v bance založíme před podpisem smlouvy
 • U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky.
 • U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba

Potřebné doklady

Máte-li u GE Money Bank běžný účet a půjčku déle než 4 měsíce, stačí pouze:

 • Občané ČR předkládají platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list)
 • Ostatní žadatelé předkládají cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu na území ČR
 • Dva telefonní kontakty (jeden domů a druhý do zaměstnání)

V případě jakékoli změny dříve předložených údajů je třeba doložit jejich aktualizaci.

Máte-li u nás běžný účet a půjčku méně než 4 měsíce nebo nejste klientem GE Money Bank budete navíc potřebovat:

 • Doklad o trvalém příjmu
  • Jste-li zaměstnanec, potvrzení zaměstnavatele o Vašem příjmu, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě, máte-li uzavřen pracovní poměr na dobu určitou, nesmí končit do 3 měsíců od podpisu žádosti o Expres půjčku
  • Jste-li podnikatel, aktuální daňové přiznání za minulý rok spolu s živnostenským listem nebo koncesní listinou
  • jste-li důchodce, důchodový výměr

Tento úvěr poskytuje GE Money Bank, a.s.

 • Upozornění:
  Splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli právní nárok na uzavření smlouvy o půjčce. GE Money Bank, a.s. si vyhrazuje právo nevyhovět žádosti o půjčku.
 

Jak budu Expres půjčku splácet?

Splátku si budeme automaticky započítávat přímo z Vašeho běžného účtu u GEMB a.s., na kterém je nutné mít v den splatnosti dostatek peněžních prostředků k provedení tohoto inkasa.

 

Mohu si vzít další půjčku, pokud už jednu mám?

Ano, je to možné. Pokud máte u naší banky účet vedený minimálně čtyři měsíce, dozvíte se orientační výši půjčky v rámci naší služby Infolimit. Infolimit se automaticky zobrazuje pravidelně ve Vašem výpisu z běžného účtu, dále v Telefon Bance, Mobil Bance, Internet Bance na bankomatech GEMB nebo Vám výši půjčky sdělí přímo bankéř na Vaší pobočce.

 

Je možné provést předčasnou splátku úvěru?

Předčasnou splátku je možné provést kdykoli po dobu trvání úvěru. V závislosti na Vašem požadavku provedeme úplné splacení úvěru (a tedy jeho okamžité ukončení) nebo umoříme jeho část odpovídající výši Vaší předčasné splátky. (Částečné splacení nelze realizovat v den řádné splátky). V případě, že není úvěr doplacen celý, budete nadále hradit měsíční splátku ve stejné výši, ale adekvátně se Vám zkrátí doba splatnosti úvěru. Částečné splátky je možné provádět i opakovaně.

 

Jaké doklady budu potřebovat?

Při žádosti o Expres půjčku předkládáte následující doklady:

 • Občané ČR platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list)
 • Ostatní žadatelé cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu na území ČR
 • Dva telefonní kontakty (jeden domů a druhý do zaměstnání)
 • Doklad o pravidelném měsíčním příjmu:
  • Jste-li zaměstnanec, potvrzení o výši příjmu od Vašeho zaměstnavatele (pokud si posíláte do GEMB výplatu déle než 4 měsíce toto potvrzení nemusíte předkládat).
  • Jste-li podnikatel, aktuální daňové přiznání za minulý rok a doklad prokazující oprávnění podnikat (živnostenský list nebo koncesní listinu).
  • Jste-li důchodce, důchodový výměr.

Máte-li jakoukoli půjčku u GEMB déle než 4 měsíce, předkládáte pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, pokud jste občan ČR. Nejste-li občan ČR, předkládejte cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu a dva telefonní kontakty.

V případě jakékoliv změny dříve předložených údajů je třeba doložit jejich aktualizaci.

 

Jaká je úroková sazba a doba splatnosti u Expres půjčky?

Počáteční výše roční úrokové sazby (a RPSN) se stanovuje individuálně na základě vyhodnocení konkrétní žádosti o Expres půjčku. Dobu splácení si určíte sami. V závislosti na Vaší finanční situaci a požadavcích můžete Expres půjčku splácet 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84, 96, 108 a 120 měsíců.

 
 
Zažádat
online

Vyplňte nezávaznou žádost nebo nám zanechte kontakt.

Zažádat online
Poradit
po telefonu

Zanechte nám kontakt a my Vám v domluvenou hodinu zavoláme.

Předat kontakt
Schůzka
na pobočce

Domluvte si schůzku na svě nejbližší pobočce GE Money Bank.

Domluvit schůzku